Používáme cookies k optimalizaci našich webových stránek a našich služeb. Další informace o cookies najdete zde.

Nastavení


Pozemek pro Bydlení, 1500m2, Česká Lípa - Volfartice

 

Popis nemovitosti

Prodej atraktivního pozemku v obci Volfartice 

Volfartice, okres Česká Lípa

Nabízím k prodeji atraktivní pozemek v obci Volfartice, jen 6 km od města Česká Lípa. Tento pozemek se nachází v nadmořské výšce 323 metrů a představuje skvělou příležitost.

Obec Volfartice je vybavena veškerou potřebnou infrastrukturou, včetně základní a mateřské školy, kulturního sálu, prodejny smíšeného zboží a pošty. Památkou v obci je kostel sv. Petra a Pavla, který obohacuje její historický ráz.

Samotný pozemek je situován na velmi atraktivním místě v obci, pouhých 300 metrů od autobusové zastávky. Přestože se nachází na okraji obce, nabízí klid a nádherný výhled díky mírnému svahu, na kterém se nachází. Navíc, pouhých 100 metrů od pozemku vede upravená cyklostezka "Varhany", která Vás provede malebnou krajinou až k pohádkové "Panské skále", známé z pohádky o pyšné princezně.

Na pozemek je již zavedena elektrická přípojka a existuje vypracovaný projekt a povolení na vrt. V blízkosti je také možnost připojení na obecní vodovod. Odpad je plánován do budoucí vlastní čističky, což představuje výhodu z hlediska ekologie.

Svou velikostí a vynikající polohou nabízí tento pozemek skvělou příležitost pro kvalitní bydlení v unikátním prostředí Českého středohoří.

Pokud Vás zaujala tato nabídka, neváhejte a kontaktujte mne a zašlete telefonický kontakt na níže uvedený mail, obratem se Vám ozvu zpět. Rád Vám poskytnu další informace a domluvíme se na prohlídce. Těším se na Vaši zprávu!

 

2 700 000,-Kč

včetně provize RK

 

Informace o nemovitosti

 • Okres Česká Lípa
 • Obec Volfartice
 • Část obce Volfartice
 • Kategorie Pozemky
 • Typ pozemku Bydlení
 • Plocha parcely 1500m2
 • Zástavba Venkovská
 • Elektřina 230V, 400V
 • Voda Místní zdroj
 • Odpad ČOV pro celý objekt
 • Doprava Silnice, Autobus 

Roman Kasalý

Jsem makléř Evropa realitní kanceláře od roku 2004.

V Business Academy Evropa jsem absolvoval všechny stupně certifikovaných školení a v roce 2020 jsem úspěšně složil státní zkoušku profesní kvalifikace a tak mohu nyní oprávněně užívat titul certifikovaný makléř expert profesionál.

Prošel jsem v realitách již všechna zaměření, nyní se však specializuji na prodeje. Díky výsledkům patřím do VIP klubu nejlepších makléřů celé sítě Evropa realitní kanceláře (nyní cca 300 makléřů).

Sleduji nejnovější trendy práce realitních makléřů a využívám moderní technologie (kvalitní fotografie, 3D plánky nemovitostí, letecké snímky „dronem“ atd.). Protože jsem zaměřen na kvalitu služeb a je to vidět na výsledcích, mnoho dřívějších klientů se ke mně vrací a doporučuje mne dál.

Věřím, že s mými službami budete spokojeni a těším se na naši spolupráci.


Roman Kasalý

Kontaktní formulář

Stáhnout PDF