Používáme cookies k optimalizaci našich webových stránek a našich služeb. Další informace o cookies najdete zde.

Nastavení


R E Z E R V A C E ! ! ! Prodej bytu 1+KK s terasou v uzavřeném areálu, Štěrboholy- ulice Andersenova

Popis nemovitosti

R E Z E R V A C E  ! ! ! Uvažujete o koupi nového bytu v Praze 10? Mám pro Vás skvělou nabídku! Nabízím útulný a moderní byt 1+KK 38m2 + terasa 7m2 v uzavřeném areálu v Štěrboholech.

Byt se nachází v novostavbě s vynikající dostupností do centra města a v blízkosti veškeré občanské vybavenosti. Byt se skládá z jedné velké místnosti, která slouží jako obývací pokoj s ložnicí a s odděleným kuchyňským koutem. Kuchyňský kout je vybaven kuchyní s elektrickým sporákem a digestoří. Z obývacího pokoje můžete vyjít přímo na terasu, která nabízí krásný výhled do zeleně a poskytuje ideální prostor pro relaxaci a odpočinek.

Kromě terasy nabízí tento byt také možnost parkování v uzavřeném areálu. Vjezd do rezidenčního areálu je chráněn branou na čip, což zajišťuje bezpečnost vašeho vozidla. Díky vynikajícímu umístění je tento byt ideální pro mladé páry, studenty nebo jednotlivce, kteří hledají pohodlné a bezpečné bydlení v Praze 10.

Pokud hledáte byt v Praze 10, který splní vaše představy o pohodlném a moderním bydlení, neváhejte a kontaktujte mne ještě dnes!

Pro detailnější informace mi zašlete telefonní kontakt na mail, ozvu se Vám zpět.

 

4 296 000,-Kč

včetně provize RK !

Videoprohlídka

Roman Kasalý

Jsem makléř Evropa realitní kanceláře od roku 2004.

V Business Academy Evropa jsem absolvoval všechny stupně certifikovaných školení a v roce 2020 jsem úspěšně složil státní zkoušku profesní kvalifikace a tak mohu nyní oprávněně užívat titul certifikovaný makléř expert profesionál.

Prošel jsem v realitách již všechna zaměření, nyní se však specializuji na prodeje. Díky výsledkům patřím do VIP klubu nejlepších makléřů celé sítě Evropa realitní kanceláře (nyní cca 300 makléřů).

Sleduji nejnovější trendy práce realitních makléřů a využívám moderní technologie (kvalitní fotografie, 3D plánky nemovitostí, letecké snímky „dronem“ atd.). Protože jsem zaměřen na kvalitu služeb a je to vidět na výsledcích, mnoho dřívějších klientů se ke mně vrací a doporučuje mne dál.

Věřím, že s mými službami budete spokojeni a těším se na naši spolupráci.


Roman Kasalý

Kontaktní formulář

Stáhnout PDF