Používáme cookies k optimalizaci našich webových stránek a našich služeb. Další informace o cookies najdete zde.

Nastavení


Prodej bytu 3+1/L Praha 4, Háje, Osobní vlastnictví

Popis nemovitosti

Krásný byt 3+1 o rozloze 66 m² + Lodžie se nachází v oblíbené lokalitě Háje v Praze 4. Byt se nachází v sedmém patře panelového domu. Disponuje zařízenou kuchyní, šatnou, koupelna s vanou a samostatné wc. a sociálním zařízením. K dispozici je také Lodžie s výhledem do zeleně.

Byt se je v dobrém stavu a nabízí bydlení v příjemném prostředí blízko zeleně a nedaleko Hostivařské přehrady s koupalištěm a lesoparkem. Okolí nabízí širokou škálu služeb, obchodů a kina, stejně jako dostupnost veřejné dopravy. Díky výhodné poloze v blízkosti hlavních dopravních tepen je snadný přístup do centra Prahy.

Celková plocha bytu činí 66 m², k tomu ještě lodžie a sklep v domě.

Jestliže hledáte bydlení s veškerým komfortem a lodžií v oblíbené lokalitě Háje, tato nemovitost je pro vás tou správnou volbou.

V případě zájmu pro více informací nebo pro domluvení prohlídky mi zašlete mail s telefonním kontaktem, ozvu se Vám zpět obratem.

 

Cena 7 196 000,-Kč

Včetně provize RK

Roman Kasalý

Jsem makléř Evropa realitní kanceláře od roku 2004.

V Business Academy Evropa jsem absolvoval všechny stupně certifikovaných školení a v roce 2020 jsem úspěšně složil státní zkoušku profesní kvalifikace a tak mohu nyní oprávněně užívat titul certifikovaný makléř expert profesionál.

Prošel jsem v realitách již všechna zaměření, nyní se však specializuji na prodeje. Díky výsledkům patřím do VIP klubu nejlepších makléřů celé sítě Evropa realitní kanceláře (nyní cca 300 makléřů).

Sleduji nejnovější trendy práce realitních makléřů a využívám moderní technologie (kvalitní fotografie, 3D plánky nemovitostí, letecké snímky „dronem“ atd.). Protože jsem zaměřen na kvalitu služeb a je to vidět na výsledcích, mnoho dřívějších klientů se ke mně vrací a doporučuje mne dál.

Věřím, že s mými službami budete spokojeni a těším se na naši spolupráci.


Roman Kasalý

Kontaktní formulář

Stáhnout PDF