Používáme cookies k optimalizaci našich webových stránek a našich služeb. Další informace o cookies najdete zde.

Nastavení


P R O D Á N O ! Prodej bytu 3+1 s lodžií, Praha - Hostivař,

Mračnická, Hostivař, Praha, okres Hlavní město Praha

Popis nemovitosti

P R O D Á N O ! Prodej bytu 3+1 s lodžií v osobním vlastnictví na sídlišti "Košík". Byt 3+1 je v posledním sedmém patře udržovaného bytového domu (dobře hospodařící SVJ pro dům se dvěma vchody). Dům má zateplení a plastová okna. Byt má dvě samostatné ložnice (10,27m2 a 9,72m2), obývací pokoj 18,19m2 propojený s kuchyní 7,7m2 (možnost oddělit - kuchyně má samostatné okno), původní jádro s koupelnou 2,58m2 a samostatným wc 0,9m2, prostornou předsíň 9,75m2 a lodžii 3,36m2 přístupnou z jedné z ložnic. Byt je v původním stavu s potřebou rekonstrukce. K bytu náleží užívání sklepní koje v domě. Velmi dobrá lokalita pro rodinu s dětmi. V blízkém okolí je několik zajímavých možností: vodní nádrž Hostivař s koupalištěm, přírodní areál Toulcův dvůr s přírodní stezkou a množstvím zájmových kroužků, lesopark, hned za domem je dětské hřiště. Přímé dopravní spojení bus na trasu B i A. V místě je základní škola i školka, obchody s potravinami atd... Velmi nízké provozní náklady bytu (3543,-Kč při jedné osobě). Byt je v osobním vlastnictví a je možné při jeho koupi využít hypoteční úvěr. Volné ihned! V případě zájmu pošlete mail s tel. kontaktem, prohlídky domlouvám a volám v pořadí příchozích mailů.

6 252 000 Kč + provize

Roman Kasalý

Jsem makléř Evropa realitní kanceláře od roku 2004.

V Business Academy Evropa jsem absolvoval všechny stupně certifikovaných školení a v roce 2020 jsem úspěšně složil státní zkoušku profesní kvalifikace a tak mohu nyní oprávněně užívat titul certifikovaný makléř expert profesionál.

Prošel jsem v realitách již všechna zaměření, nyní se však specializuji na prodeje. Díky výsledkům patřím do VIP klubu nejlepších makléřů celé sítě Evropa realitní kanceláře (nyní cca 300 makléřů).

Sleduji nejnovější trendy práce realitních makléřů a využívám moderní technologie (kvalitní fotografie, 3D plánky nemovitostí, letecké snímky „dronem“ atd.). Protože jsem zaměřen na kvalitu služeb a je to vidět na výsledcích, mnoho dřívějších klientů se ke mně vrací a doporučuje mne dál.

Věřím, že s mými službami budete spokojeni a těším se na naši spolupráci.


Roman Kasalý

Kontaktní formulář

Stáhnout PDF