Používáme cookies k optimalizaci našich webových stránek a našich služeb. Další informace o cookies najdete zde.

Nastavení


P R O D Á N O ! Prodej bytu 4+1 s lodžií, Osobní vlastnictví Praha 4, Lhotka

Popis nemovitosti

R E Z E R V A C E !   Hledáte místo pro svou rodinu na skvělém místě Prahy 4, blízko centra "Novodvorská Plaza", v místě kde máte v dohledu školu, školku, lesopark "Velký Háj", veškerou vybavenost (obchody, poštu, lékaře, služby...) a výhled na přírodní koupaliště "Lhotka"? To vše i s nádherným výhledem Vám nabídne byt v desátém (předposledním) patře udržovaného domu v ulici Jílovská! Dům je udržovaný, zateplený a s bezbarierovým přístupem. Byt je ve stavu před nutnou kompletní rekonstrukcí, díky které si byt utvoříte podle svých představ. Jeho původní dispozice 4+1 s lodžií se dá při nutné rekonstrukci změnit dle Vašich potřeb a vytvoříte si tak svůj domov podle vlastních představ! Byt je v osobním vlastnictví a je možné ho financovat hypotékou. Pro další informace nebo prohlídku mi zašlete tel. kontakt, ozvu se Vám obratem!

 

6 390 000,-Kč

včetně provize RK

 

Informace o nemovitosti

 
Okres: Hlavní město Praha
Obec: Praha
Městská část: Praha 4
Část obce: Lhotka
Ulice: Jílovská
Kategorie: Byty
Číslo podlaží v domě: 10
Dispozice bytu: 4+1
Vlastnicví: Osobní
Stav objektu: Před rekonstrukcí
Budova: Panelová
Počet podlaží objektu: 11
Lodžie: ano
Elektřina: 230V
Voda: Dálkový vodovod
Odpad: Veřejná kanalizace
Plyn: Plynovod
Telekomunikace: Internet, Kabelová televize
Topení: Ústřední dálkové
Doprava: MHD
Komunikace: Asfaltová
Energetická náročnost: C - ÚSPORNÁ

Videoprohlídka

Roman Kasalý

Jsem makléř Evropa realitní kanceláře od roku 2004.

V Business Academy Evropa jsem absolvoval všechny stupně certifikovaných školení a v roce 2020 jsem úspěšně složil státní zkoušku profesní kvalifikace a tak mohu nyní oprávněně užívat titul certifikovaný makléř expert profesionál.

Prošel jsem v realitách již všechna zaměření, nyní se však specializuji na prodeje. Díky výsledkům patřím do VIP klubu nejlepších makléřů celé sítě Evropa realitní kanceláře (nyní cca 300 makléřů).

Sleduji nejnovější trendy práce realitních makléřů a využívám moderní technologie (kvalitní fotografie, 3D plánky nemovitostí, letecké snímky „dronem“ atd.). Protože jsem zaměřen na kvalitu služeb a je to vidět na výsledcích, mnoho dřívějších klientů se ke mně vrací a doporučuje mne dál.

Věřím, že s mými službami budete spokojeni a těším se na naši spolupráci.


Roman Kasalý

Kontaktní formulář

Stáhnout PDF