Používáme cookies k optimalizaci našich webových stránek a našich služeb. Další informace o cookies najdete zde.

Nastavení


P R O D Á N O ! Prodej části bývalé usedlosti Bělýšovský dvůr

Popis nemovitosti

Prodej části bývalé usedlosti Bělýšovský dvůr který byl zprovozněn cca roku 1718 a která kdysi sloužila jako letní sídlo Černínů a sídlo pro vrchního lesního správce. Dům má cca 1m silné kamenné zdi, Dispozice přízemí: šest samostatných místností (11,5m2, 11,5m2, 9m2, 11m2, 23m2 a 22m2) a vstupní hala se schodištěm.
Dispozice prvního patra: šest samostatných místností (9m2, 20m2, 16m2, 12m2, 17m2 a 30m2) a hala se schodištěm z přízemí a na půdu.
Velký půdní prostor cca 140m2.
Objekt je delší dobu neužíván a je určen ke kompletní rekonstrukci. Elektřina je přivedena, voda je odpojena a bude potřeba obnovit.
Dům má velký potenciál ale až po důkladné opravě! K domu patří i slušný pozemek kolem domu (1508m2 zahrada + zastavěná plocha a nádvoří 322m2).
Pro veškeré informace nebo k domluvení prohlídky mi zašlete mail s telefonním kontaktem, ozvu se Vám obratem.

3 990 000,-Kč

Včetně provize RK

Informace o nemovitosti

 
Okres:  Klatovy
Obec:  Chudenice
Část obce: Bělýšov
Kategorie: Domy
Dispozice domu: Atypický
Stav objektu: Špatný
Budova: Kamenná
Plocha parcely: 1830 m2
Zástavba: Venkovská
Energetická náročnost: G - Mimořádně nehospodárná

Roman Kasalý

Jsem makléř Evropa realitní kanceláře od roku 2004.

V Business Academy Evropa jsem absolvoval všechny stupně certifikovaných školení a v roce 2020 jsem úspěšně složil státní zkoušku profesní kvalifikace a tak mohu nyní oprávněně užívat titul certifikovaný makléř expert profesionál.

Prošel jsem v realitách již všechna zaměření, nyní se však specializuji na prodeje. Díky výsledkům patřím do VIP klubu nejlepších makléřů celé sítě Evropa realitní kanceláře (nyní cca 300 makléřů).

Sleduji nejnovější trendy práce realitních makléřů a využívám moderní technologie (kvalitní fotografie, 3D plánky nemovitostí, letecké snímky „dronem“ atd.). Protože jsem zaměřen na kvalitu služeb a je to vidět na výsledcích, mnoho dřívějších klientů se ke mně vrací a doporučuje mne dál.

Věřím, že s mými službami budete spokojeni a těším se na naši spolupráci.


Roman Kasalý

Kontaktní formulář

Stáhnout PDF