Používáme cookies k optimalizaci našich webových stránek a našich služeb. Další informace o cookies najdete zde.

Nastavení


P R O D Á N O ! ! ! Prodej garáže Újezd nad Lesy

Popis nemovitosti

P R O D Á N O ! Nabízíme k prodeji garáž. Jedná se o polovinu dvougaráže se dvěma samostatnými vjezdy v Újezdě nad lesy, ulice Žichlínská. Garáž se nachází v přízemí bytového domu. Garáž má 30,2m2 - z toho 1/2 je 15,1m2, Praha- Újezd nad Lesy. Do garáže je zavedená elektřina. Garáž je v osobním vlastnictví i s podílem na pozemku pod domem.

896 000,-Kč 

včetně provize RK

 
Obec Praha
Část obce Újezd nad Lesy
Ulice Žichlínská
Typ objektu Garáž
Stav objektu Velmi dobrý
Budova Cihlová
Zástavba Obytná
Elektřina 230V
Doprava Vlak, Silnice, MHD
Komunikace Asfaltová

Roman Kasalý

Jsem makléř Evropa realitní kanceláře od roku 2004.

V Business Academy Evropa jsem absolvoval všechny stupně certifikovaných školení a v roce 2020 jsem úspěšně složil státní zkoušku profesní kvalifikace a tak mohu nyní oprávněně užívat titul certifikovaný makléř expert profesionál.

Prošel jsem v realitách již všechna zaměření, nyní se však specializuji na prodeje. Díky výsledkům patřím do VIP klubu nejlepších makléřů celé sítě Evropa realitní kanceláře (nyní cca 300 makléřů).

Sleduji nejnovější trendy práce realitních makléřů a využívám moderní technologie (kvalitní fotografie, 3D plánky nemovitostí, letecké snímky „dronem“ atd.). Protože jsem zaměřen na kvalitu služeb a je to vidět na výsledcích, mnoho dřívějších klientů se ke mně vrací a doporučuje mne dál.

Věřím, že s mými službami budete spokojeni a těším se na naši spolupráci.


Roman Kasalý

Kontaktní formulář

Stáhnout PDF