Používáme cookies k optimalizaci našich webových stránek a našich služeb. Další informace o cookies najdete zde.

Nastavení


Prodej Rodinného domu 3+1 s garáží, Třebohostice u Škvorce Praha-východ pozemek 652m2

Popis nemovitosti

Hledáte místo pro život rodiny s dětmi klidné bydlení s dobrým spojením do města? Toužíte po udržovaném rodinném domu o dispozici 3+1 s garáží, dílnou a krásnou zahradou? Podlahová plocha domu je 100 m², celková plocha pozemku činí 652 m². Na udržované zahradě najdete ještě dřevník na ukládání zahradních potřeb a samostatný zděný zahradní domek se dvěma místnostmi. 

Dům je napojen na inženýrské sítě - elektřina, voda i plyn. Kanalizace je v obci právě budována a přípojka je již instalována u vrat (aktuálně řešeno jímkou). Topení a ohřev vody zajišťuje plynový kotel Vaillant s pravidelným servisem. Okna a dveře jsou plastová, což zaručuje dobrou izolaci. V domě je také velká prostorná půda s možností dalšího využití (vestavby), což nabízí další možnosti pro rozšíření obytného prostoru.

Lokalita:
Třebohostice u Škvorce nabízí pravidelné autobusové spojení na metro Skalka, do Říčan i do Úval (vlakové spojení). Okolí je ideální pro milovníky přírody, hned za vsí se nachází les.

Typ nemovitosti: Dům
Podlahová plocha: 100 m²
Dispozice: 3+1
Plocha pozemku: 652 m²
Plocha zahrady: 292 m²
Stav: Průměrný

Energetický štítek zatím není hotov, proto uvádíme G.

Pro více informací a prohlídku mi zašlete mail s tel. kontaktem, domluvíme nejbližší možný termín!

 

Cena 6 746 000,-Kč

Včetně provize RK !

Roman Kasalý

Jsem makléř Evropa realitní kanceláře od roku 2004.

V Business Academy Evropa jsem absolvoval všechny stupně certifikovaných školení a v roce 2020 jsem úspěšně složil státní zkoušku profesní kvalifikace a tak mohu nyní oprávněně užívat titul certifikovaný makléř expert profesionál.

Prošel jsem v realitách již všechna zaměření, nyní se však specializuji na prodeje. Díky výsledkům patřím do VIP klubu nejlepších makléřů celé sítě Evropa realitní kanceláře (nyní cca 300 makléřů).

Sleduji nejnovější trendy práce realitních makléřů a využívám moderní technologie (kvalitní fotografie, 3D plánky nemovitostí, letecké snímky „dronem“ atd.). Protože jsem zaměřen na kvalitu služeb a je to vidět na výsledcích, mnoho dřívějších klientů se ke mně vrací a doporučuje mne dál.

Věřím, že s mými službami budete spokojeni a těším se na naši spolupráci.


Roman Kasalý

Kontaktní formulář

Stáhnout PDF