Používáme cookies k optimalizaci našich webových stránek a našich služeb. Další informace o cookies najdete zde.

Nastavení


P R O N A J A T O ! ! ! Pronájem Restaurace Formanská, Újezd u Průhonic

Popis nemovitosti

P R O N A J A T O  !!!

Ve výhradním zastoupení nabízíme jedinečnou příležitost pronájmu restaurace přímo na náměstí v srdci malebného Újezdu u Průhonic. Tato prostorná restaurace nabízí ideální podmínky pro vaše podnikatelské ambice a gastronomické sny.

Hlavní restaurační prostor disponuje dvěma místnostmi pro hosty o celkové ploše cca 90m2, což poskytuje dostatek prostoru pro hosty a jejich komfort. Nezbytné zázemí s toaletami je samozřejmostí a přispívá k pohodlí návštěvníků. Celková plocha restaurace, kuchyně, soc. zařízení a skladových prostor je cca 230m2.

K tomu je připojena vybavená kuchyně cca 26m2. Prostory v suterénu nabízí také skladové prostory cca 80m2, které jsou ideální pro uskladnění potravin, nápojů a dalšího vybavení restaurace.

Důležité je, že pronájem je k dispozici alespoň na pět let, což vám poskytne stabilitu a čas na rozvoj podnikání a získání si stálou klientelu.

Tato restaurace má velký potenciál stát se oblíbeným místem setkávání pro obyvatele Újezdu u Průhonic i okolních obcí. Pokud máte vášeň pro gastronomii a hledáte vhodné místo pro svůj podnikatelský záměr, neváhejte a kontaktujte nás co nejdříve. Tato nabídka může být šancí změnit svůj sen o vlastní restauraci v realitu.

Cena nájmu 30 000,-Kč/měsíc

+ energie

Kauce 3 měsíční nájmy

Provize RK ve výši jednoho měsíčního nájmu+dph

Nehradíte odstupné !

Roman Kasalý

Jsem makléř Evropa realitní kanceláře od roku 2004.

V Business Academy Evropa jsem absolvoval všechny stupně certifikovaných školení a v roce 2020 jsem úspěšně složil státní zkoušku profesní kvalifikace a tak mohu nyní oprávněně užívat titul certifikovaný makléř expert profesionál.

Prošel jsem v realitách již všechna zaměření, nyní se však specializuji na prodeje. Díky výsledkům patřím do VIP klubu nejlepších makléřů celé sítě Evropa realitní kanceláře (nyní cca 300 makléřů).

Sleduji nejnovější trendy práce realitních makléřů a využívám moderní technologie (kvalitní fotografie, 3D plánky nemovitostí, letecké snímky „dronem“ atd.). Protože jsem zaměřen na kvalitu služeb a je to vidět na výsledcích, mnoho dřívějších klientů se ke mně vrací a doporučuje mne dál.

Věřím, že s mými službami budete spokojeni a těším se na naši spolupráci.


Roman Kasalý

Kontaktní formulář

Stáhnout PDF