Používáme cookies k optimalizaci našich webových stránek a našich služeb. Další informace o cookies najdete zde.

Nastavení


PRONAJATO! Pronájem výrobní haly, Praha 4

Popis nemovitosti

Pronájem výrobní haly se zázemím na okraji Prahy 4, s dobrou dostupností na pražský okruh. Prostor je využíván a uzpůsoben kovovýrobě v čistém prostředí s kvalitním zázemím. Rozdělení výrobní části: Obrobna 141m2, svařovna 39m2, montovna 30m2, sklad 20m2, sklad 17m2, manipulační prostor 87m2 (možnost vjezdu aut až dovnitř - vrata do haly š-2,6m, výška 3m). Rozdělení zázemí: kancelář 13m2, zasedačka 12m2, šatna 11m2, denní místnost s kuchyňkou 10m2 a sociální zázemí: 2x wc (pánské a dámské 3m2 + 4m2, úklidová místnost 2m2 a sprcha 2m2). Zpevněná venkovní manipulační plocha ca 570m2 s parkováním pro cca 10 aut. Volné od února 2023! V případě dotazů nebo zájmu o přesnější informace mi zašlete telefonní kontakt, ozvu se Vám obratem.

 

100 000,-Kč/měsíc 

+ provize RK

 

Informace o nemovitosti:

Roman Kasalý

Jsem makléř Evropa realitní kanceláře od roku 2004.

V Business Academy Evropa jsem absolvoval všechny stupně certifikovaných školení a v roce 2020 jsem úspěšně složil státní zkoušku profesní kvalifikace a tak mohu nyní oprávněně užívat titul certifikovaný makléř expert profesionál.

Prošel jsem v realitách již všechna zaměření, nyní se však specializuji na prodeje. Díky výsledkům patřím do VIP klubu nejlepších makléřů celé sítě Evropa realitní kanceláře (nyní cca 300 makléřů).

Sleduji nejnovější trendy práce realitních makléřů a využívám moderní technologie (kvalitní fotografie, 3D plánky nemovitostí, letecké snímky „dronem“ atd.). Protože jsem zaměřen na kvalitu služeb a je to vidět na výsledcích, mnoho dřívějších klientů se ke mně vrací a doporučuje mne dál.

Věřím, že s mými službami budete spokojeni a těším se na naši spolupráci.


Roman Kasalý

Kontaktní formulář

Stáhnout PDF