Reference

Děkuji panu Romanu Kasalému za vstřícný a profesionální přístup k prodeji našeho bytu se zájmem o maximální spokojenost zákazníka.
Karel Rýdl
Opravdu moc děkujeme za Váš přístup. Vážíme si toho a opravdu lepšího realiťáka jsme neviděli :).
Mgr. Tereza Vítková
„Sháněli jsme s manželem bydlení a EVROPA realitní kancelář nám velice pomohli se vším papírování a nezbytnými dokumenty, které je potřeba při koupy nemovitosti. Určitě doporučujeme, velmi profesiónální jednání na vysoké úrovni, makléř pan Roman Kasalý neměl problém ani, když jsme volali večer.“
Tomáš Kučera
Tato realitní kancelář je na špici se svými službami. Disponuje velice kvalitními a zkušenými makléři. Pan Roman Kasalý je vynikající a obětavý makléř. Děkuji za dobře odvedenou práci, při prodeji mého bytu. Vřele ho všem doporučuji. EVROPA RK.je členem ARK ČR.
Fanda Havlík
Jednání s Vámi bylo velmi příjemné, nenásilné- zkrátka profík. Mohu jen doporučit a ještě jednou děkuji.
M. a L. Vaškovi
s panem makléřem jsem řešila již druhou nemovitost. Protože mohu srovnávat, mohu s klidným svědomím potvrdit, pan makléř je profesionál na svém místě. Jednání probíhala vždy korektně, slovo bylo dodržováno. Nejasnosti okamžitě řešeny. V jednotlivých krocích byly minimální časové ztráty.  Moc děkuji za společnou spolupráci.
Eva H.
Pana Romana Kasalého znám jako realitního makléře více jak 15 let. Jeho služeb využili na mé doporučení moji známí i já sám. Všichni jsme s ním byli velmi spokojeni. Jeho přístup je velice profesionální, jedná přímo a poctivě, dohody s ním vždy platily. Při dalším prodeji svojí nemovitosti budu jednat jenom s ním.
Milan Pavlovský
S panem Kasalým jsem přišla do styku při prodeji bytu maminky v Praze 5. Jeho přístup byl vysoce profesionální, sjednané termíny vždy dodrženy a celá transakce proběhla ke spokojenosti všech zúčastněných stran.
Zdenka Bláhová
Dobrý den, pane Kasalý, dovolte mi  Vám touto cestou poděkovat za několikaletou skvělou spolupráci. Odborné znalosti, zodpovědnost, profesionalita a vysoké pracovní nasazení jsou charakteristické pro Vaši práci, a proto se na Vás vždy znovu ráda obracím.
Iva L.
S panem Romanem Kasalým spolupracujeme několik let a vzhledem k velmi dobré spolupráci nemusíme hledat jiné makléře. Pan Kasalý je vždy v dobré náladě, ochotný, přesný a především spolehlivý. Těšíme se na další společné projekty.
Helena B.
Spolupráce s panem Kasalým dopadla skvěle, chatu jsme prodali za velmi slušnou cenu a převod proběhl bez komplikací.
Jiří Novák, prodej chaty Peruc
Příjemné jednání, profesionální přístup - tudíž spokojenost.
Jaroslava Čiháková
S panem Kasalým spolupracujeme již několik let ve věci prodeje nemovitostí nesvéprávných klientů v rámci výkonu veřejného opatrovnictví. Spolupráce je vždy korektní, bezproblémová a rychlá. Pan Kasalý je výborný, spolehlivý a vždy perfektně připravený realitní makléř. Jeho odborné znalosti řešené problematiky jsou na vysoké úrovni.
Alexandr V.
Při hledání vhodného ubytování jsme oslovili pana makléře Romana Kasalého. Jednání probíhalo k naší spokojenosti, pan makléř reagoval okamžitě na naše požadavky. Při dalším hledání se zcela jistě opět obrátíme na pana makléře Kasalého ze zmiňované realitní kanceláře. S přáním úspěšného počínání
KK, rodina Vycpálkova
Jednání při prodeji nemovitosti bylo rychlé, výborné a odborné. Děkuji.
Jan Čupera

Používáme cookies k optimalizaci našich webových stránek a našich služeb. Další informace o cookies najdete zde.

Nastavení


Přihlašte se k odběru článků

Jednou do měsíce tipy a rady e-mailem zdarma

zpracováním osobních údajů